Margot de Jager - Nachtduivel

Margot de Jager - Nachtduivel kopen? Bied vanaf 35!
Margot de Jager - Nachtduivel kopen? Bied vanaf 35!Margot de Jager - Nachtduivel kopen? Bied vanaf 35!
  • Margot de Jager (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren

Vroeg werk van De Jager. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Margot de Jager (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
43 cm
52 cm
Starttijd:12-09-2022 om 15:32
Eindtijd:25-09-2022 om 10:45
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland