Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen)

Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!
Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!Margrieta Jeltema - Spelen (3 etsen) kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Margrieta Jeltema (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
Lijst32 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25

Dit lot bestaat uit 3 etsen uit de serie spelen.

Spelen III, oplage: 4/25
Spelen V, oplage 8/25
Spelen XIII, oplage 3/25.
Deze werkjes zijn allemaal onder gesigneerd en gedateerd met potlood. De werkjes zijn ingelijst in 3 dezelfde lijstjes.

Margrieta Jeltema (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
26 cm
32 cm
14 cm
20 cm
Starttijd:28-02-2022 om 19:03
Eindtijd:07-03-2022 om 22:59
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland