Marianne Letterie - Bronzen gietpenning: Niels Holgersson, 1985 - Verkocht

Marianne Letterie - Bronzen gietpenning: Niels Holgersson, 1985 kopen? Bied vanaf 70!
Marianne Letterie - Bronzen gietpenning: Niels Holgersson, 1985 kopen? Bied vanaf 70!Marianne Letterie - Bronzen gietpenning: Niels Holgersson, 1985 kopen? Bied vanaf 70!Marianne Letterie - Bronzen gietpenning: Niels Holgersson, 1985 kopen? Bied vanaf 70!Marianne Letterie - Bronzen gietpenning: Niels Holgersson, 1985 kopen? Bied vanaf 70!
  • Marianne Letterie (1945)
TypeBeeld / Object
Jaartal1985
TechniekPenning
Afmetingen9 cm x 9 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Penning Vereniging voor Penningkunst, 1985
Medailleur Marianne Letterie
Brons, gietpenning, 90 mm

Naar het boek van Selma LagerLöf.
Vz. De stijgende vlucht van een gans.
Kz. De groep van Alla, de wilde ganzen leidster waarmee Ganzerik en Niels al hun avonturen beleven. Op de bovenste gans is de voet van Niels zichtbaar en het touw waaraan hij zich vasthoudt.

Prachtig, zie foto's voor kwaliteit.
Wordt geleverd met bijsluiter (zie scan) en aangetekend verstuurd.

Marianne Letterie (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  VVPK
FA. (6)

Lid sinds 2019
135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
9
9
1
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:22-03-2019 om 17:51
Eindtijd:06-04-2019 om 08:59
Oostveen
06 apr. / 08:55
€ 60