Marianne Letterie - Zware bronzen penning - Verkocht

Marianne Letterie - Zware bronzen penning kopen? Bied vanaf 75!
Marianne Letterie - Zware bronzen penning kopen? Bied vanaf 75!Marianne Letterie - Zware bronzen penning kopen? Bied vanaf 75!Marianne Letterie - Zware bronzen penning kopen? Bied vanaf 75!Marianne Letterie - Zware bronzen penning kopen? Bied vanaf 75!
  • Marianne Letterie (1945)
TypeBeeld / Object
Jaartal1992
TechniekBrons
Afmetingen9.5 cm x 9.5 cm x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht327 gram
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
*Penning Marianne Letterie : Eeuw Munt- en Penningkunde, 1992
*Eeuwfeest Koninklijk Nederlands Genootschap voor Munt- en Penningkunde

Voorzijde: Twee leeuwen met een vuurijzer, een rank penningkruid en tekst (zie titel)
Keerzijde:  Koggeschip met pijlenbundel als windroos en daaromheen de vier eerste letters van het Genootschaps-devies

In uitstekende conditie. Patina prachtig en geen beschadigingen.

Marianne Letterie (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
9.5
9.5
0.5
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-02-2022 om 18:09
Eindtijd:20-02-2022 om 22:03
FDCRien
20 feb. / 09:12
€ 75