*Penning Marianne Letterie : Eeuw Munt- en Penningkunde, 1992
*Eeuwfeest Koninklijk Nederlands Genootschap voor Munt- en Penningkunde
Voorzijde: Twee leeuwen met een vuurijzer, een rank penningkruid en tekst (zie titel)
Keerzijde: Koggeschip met pijlenbundel als windroos en daaromheen de vier eerste letters van het Genootschaps-devies
Zeer Goed
In uitstekende conditie. Patina prachtig en geen beschadigingen.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00