Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk op kwaliteitspapier uitgebracht in 1995 ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van de stichting 1940 - 1945. De stichting heeft 6 kunstenaars gevraagd een werk te leveren voor het vervaardigen van een kalender met originele zeefdrukken in een oplage van 60 stuks. De zeefdruk is in uitstekende conditie. Gesigneerd en genummerd 22/60. Afmeting 50 X 64 cm.
Starttijd | 7-11-2016 om 12:32 |
Eindtijd | 13-11-2016 om 12:32 |