Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas

Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!
Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!Marie Willemse-Vervloet - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Marie Willemse-Vervloet (1914-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel 61x43, rechtsonder gesigneerd M.E. Willemse Vervloet en gedateerd '87

Marie Elisabeth Willemse Vervloet 1914-2010 een bekend aquarellist uit Rotterdam.

Herkomst : Galerie Aelbrecht, vraagprijs destijds E 1000,00

Aquarel wordt zonder lijst aangeboden.

Marie Willemse-Vervloet (1914-2010)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
47 cm
61 cm
Starttijd:19-03-2022 om 17:41
Eindtijd:26-03-2022 om 19:19
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAlblasserdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België