Marijke Boomsma - Philadelphia Lion - Verkocht

Marijke Boomsma - Philadelphia Lion kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Marijke Boomsma - Philadelphia Lion kopen? Bied vanaf 65!Marijke Boomsma - Philadelphia Lion kopen? Bied vanaf 65!Marijke Boomsma - Philadelphia Lion kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Marijke Boomsma (1946-1992)
Jaartal1992
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Gesigneerde zeefdruk
  • Genummerd: Ja
  • Drukgangen: 22
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Marijke Boomsma (1946-1992)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-04-2020 om 14:29
Eindtijd:29-04-2020 om 21:09
Marjanne_4
29 apr. / 09:26
€ 65