Marijke Boomsma - Tweeledigheid - Verkocht

Marijke Boomsma - Tweeledigheid kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Marijke Boomsma - Tweeledigheid kopen? Bied vanaf 20!Marijke Boomsma - Tweeledigheid kopen? Bied vanaf 20!Marijke Boomsma - Tweeledigheid kopen? Bied vanaf 20!
  • Marijke Boomsma (1946-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Marijke Boomsma (1946-1992)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  deKunstZolder
1496 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
21 cm
28.5 cm