Marijke de Wit - 3 figuren, ets

Marijke de Wit - 3 figuren, ets kopen? Bied vanaf 35!
Marijke de Wit - 3 figuren, ets kopen? Bied vanaf 35!Marijke de Wit - 3 figuren, ets kopen? Bied vanaf 35!Marijke de Wit - 3 figuren, ets kopen? Bied vanaf 35!Marijke de Wit - 3 figuren, ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Marijke de Wit (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Relatief bekend werk van Marijke de Wit.  Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’66), getiteld en genummerd (15/75).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 23cm x 18cm (etsbeeld)

Marijke de Wit (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)
40 cm
50 cm
Starttijd:22-06-2022 om 16:01
Eindtijd:04-07-2022 om 21:18
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa