Marijke Hertog - Ets: libelle- 1975 - Verkocht

Marijke Hertog - Ets: libelle- 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Marijke Hertog - Ets: libelle- 1975 kopen? Bied vanaf 49!Marijke Hertog - Ets: libelle- 1975 kopen? Bied vanaf 49!Marijke Hertog - Ets: libelle- 1975 kopen? Bied vanaf 49!Marijke Hertog - Ets: libelle- 1975 kopen? Bied vanaf 49!
  • Marijke Hertog (1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 7/150, E.D
Ets van Marijke Hertog. Titel: libelle. Jaar: 1975. Nummer: 7/150, E.D. Afmetingen blad : H65 x b40cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b24.5cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Marijke Hertog (1941) is een Nederlandse kunstenares die haar tijd verdeelt tussen Nederland, Israël en Frankrijk. Ze studeerde aan de Ecole Nationale Superieure des Beaux Arts in Parijs. Ze studeerde schilderkunst bij Roger Chapelain-Midy en mozaïeken en fresco bij Jean Aujame. Ook studeerde ze ets en lithografie aan de Rietveld Academie in Amsterdam bij Lex Metz.
Ze heeft geëxposeerd in Nederland en Israël.
Momenteel werkt ze voornamelijk met acryl en oliepastel op canvas. Af en toe verwerkt ze ook collage in haar schilderijen.

De ets is in goede staat. Op de randen om het werk heen zitten wat kreukels en verkleuringen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 50,00

Marijke Hertog (1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Tokkel
1252 verkochte items
Alle items (0)
40 cm
65 cm