Marike Bok - Beatrix - E/A - Verkocht

Marike Bok - Beatrix - E/A kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Marike Bok - Beatrix - E/A kopen? Bied vanaf 45!Marike Bok - Beatrix - E/A kopen? Bied vanaf 45!Marike Bok - Beatrix - E/A kopen? Bied vanaf 45!Marike Bok - Beatrix - E/A kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Marike Bok (1943-2017)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Drukgangen: 16
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier.

Marike Bok (1943-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:28-05-2019 om 20:29
Eindtijd:02-06-2019 om 16:06
iritz
02 jun. / 11:10
€ 45