Marina Radius - De keukenbeer

Marina Radius - De keukenbeer kopen? Bied vanaf 55!
Marina Radius - De keukenbeer kopen? Bied vanaf 55!Marina Radius - De keukenbeer kopen? Bied vanaf 55!
  • Marina Radius (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Romantisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi werk van Marina Radius .  Gesigneerd en genummerd.   U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdelijk gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Marina Radius (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3737 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
58 cm
48 cm