Marina Radius - De keukenbeer

Marina Radius - De keukenbeer kopen? Bied vanaf 20!
Marina Radius - De keukenbeer kopen? Bied vanaf 20!Marina Radius - De keukenbeer kopen? Bied vanaf 20!
  • Marina Radius (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Romantisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage nr 157
Mooi werk van Marina Radius .  Gesigneerd en genummerd.   Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of per aangetekende. Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie.

Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies. Vaak kunnen meerdere items in één zending verzonden worden. Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen allerlei soorten inlijstingen voor u uitvoeren.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Marina Radius (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4584 verkochte items
Alle items (448)
58 cm
48 cm