Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19.5 x 24.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 31-5-2021 om 15:31 |
Eindtijd | 13-6-2021 om 16:22 |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |