5. Mario Dijsselbloem

Mario Dijsselbloem (1951)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Mario DIJSSELBLOEM (Helmond 1951)

Mario Dijsselbloem - 'Waterlandschap' kopen? Bied vanaf 75!

Mario Dijsselbloem - 'Waterlandschap'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKoVe-collectie

Eindtijd13-06-2021 om 16:22

Jaartal1996
TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst