Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water - Verkocht

Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water kopen? Bied vanaf 50!Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water kopen? Bied vanaf 50!Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water kopen? Bied vanaf 50!Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water kopen? Bied vanaf 50!Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water kopen? Bied vanaf 50!Marius de Jongere - Zomerse dag aan het water kopen? Bied vanaf 50!
  • Marius de Jongere (1912-1977)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 78 cm (h x b)
Lijst51 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3805-39, M J de jongere
Zomerse dag aan het water
aquarel, beeldmaat 38,5 x 78 cm, lijstmaat, 51 x 90 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

papier licht verkleurd door de tijd, vochtplekken onderzijde
lijst slijtschade en vervuiling door de tijd en glas vervuiling door de tijd

Marius de Jongere (1912-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
90 cm
51 cm
78 cm
38.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-07-2022 om 14:03
Eindtijd:12-09-2022 om 14:13
cockkie
09 sep. / 15:48
€ 50