Marius Johannes Janssen - Groningen - Verkocht

Marius Johannes Janssen - Groningen kopen? Bied vanaf 35!
Marius Johannes Janssen - Groningen kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Groningen kopen? Bied vanaf 35!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18 cm x 9.5 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Marius Johannes Janssen (1885-1957).  Werk in goede staat.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Marius Johannes Janssen (1885-1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
18 cm
30 cm
9.5 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 13:54
Eindtijd:04-10-2022 om 21:15
sandraterveer
04 okt. / 16:04
€ 35