Marjan Nagtegaal - Aquarel, zonder titel - Ingelijst

Marjan Nagtegaal - Aquarel, zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Marjan Nagtegaal - Aquarel, zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marjan Nagtegaal - Aquarel, zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marjan Nagtegaal - Aquarel, zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marjan Nagtegaal - Aquarel, zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Marjan Nagtegaal (1950)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 56 cm (h x b)
Lijst66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek werk op papier, in een nette Barth lijst.

Dit kunstwerk kan worden afgehaald in  Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 40,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 65,00

Marjan Nagtegaal (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
81 cm
66 cm
56 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2021 om 18:10
Eindtijd:27-01-2021 om 20:04

Biedingen (1):

sthbracke
27 jan. / 12:00
€ 55