Marjan Pogacnik - Marjan Pogačnik - Ets / Reliëfdruk - De Weg - 59 x 74,5 cm - Oplage 10 -1967 - Verkocht

Marjan Pogačnik - Ets / Reliëfdruk - De Weg - 59 x 74,5 cm - Oplage 10 -1967 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Marjan Pogačnik - Ets / Reliëfdruk - De Weg - 59 x 74,5 cm - Oplage 10 -1967 kopen? Bied vanaf 75!Marjan Pogačnik - Ets / Reliëfdruk - De Weg - 59 x 74,5 cm - Oplage 10 -1967 kopen? Bied vanaf 75!
  • Marjan Pogacnik (1920-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

LAATSTE KANS: NA 29 SEPTEMBER WORDT DIT KUNSTWERK NIET MEER TER VEILING AANGEBODEN.

Titel:  "Cesta" ("De weg").

Een groot reliëfdruk-werk van Marjan Pogacnik (59 x 74,5 cm).

*Marjan Pogacnik is een Sloveense kunstenaar (1920 - 2005).

Werk van Marjan Pogacnik wordt zeer zelden te koop aangeboden.

Kunstenaar: Marjan Pogacnik.
Techniek: Reliëfdruk op dik papier.
Jaar: 1967.
Afmetingen: 59 x 74,5 cm (b x h).
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd.
Ingelijst: Nee.
Oplage: 10. Dit is nr 7.
Conditie:
In zeer goede staat. Zie ook de foto's.

Afhandeling:
Het kunstwerk wordt goed verpakt in een ruime koker en aangetekend verzonden.
Afhalen op afspraak (in Amsterdam) is mogelijk.

Verzendkosten:
Binnen Nederland: €  8,05.
België, Frankrijk, Duitsland, Engeland en andere landen binnen de Europese Unie: € 14,30.
Buiten Europa: € 25,60.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor nog een werk van Marjan Pogacnik

Marjan Pogacnik (1920-2005)

Sloveens Sloveens

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3332 verkochte items
Alle items (23)