| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE KANS: NA 29 SEPTEMBER WORDT DIT KUNSTWERK NIET MEER TER VEILING AANGEBODEN.
Titel: "Cesta" ("De weg").
Een groot reliëfdruk-werk van Marjan Pogacnik (59 x 74,5 cm).
*Marjan Pogacnik is een Sloveense kunstenaar (1920 - 2005).
Werk van Marjan Pogacnik wordt zeer zelden te koop aangeboden.
Kunstenaar: Marjan Pogacnik.
Techniek: Reliëfdruk op dik papier.
Jaar: 1967.
Afmetingen: 59 x 74,5 cm (b x h).
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd.
Ingelijst: Nee.
Oplage: 10. Dit is nr 7.
Conditie: In zeer goede staat. Zie ook de foto's.
Afhandeling:
Het kunstwerk wordt goed verpakt in een ruime koker en aangetekend verzonden.
Afhalen op afspraak (in Amsterdam) is mogelijk.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: € 8,05.
België, Frankrijk, Duitsland, Engeland en andere landen binnen de Europese Unie: € 14,30.
Buiten Europa: € 25,60.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor nog een werk van Marjan Pogacnik
| Transport | |
| Garantie | |