Marjolijn van Ginkel - Marjolijn van Ginkel, drie grafieken

Marjolijn van Ginkel, drie grafieken kopen? Bied vanaf 60!
Marjolijn van Ginkel, drie grafieken kopen? Bied vanaf 60!Marjolijn van Ginkel, drie grafieken kopen? Bied vanaf 60!Marjolijn van Ginkel, drie grafieken kopen? Bied vanaf 60!Marjolijn van Ginkel, drie grafieken kopen? Bied vanaf 60!Marjolijn van Ginkel, drie grafieken kopen? Bied vanaf 60!
  • Marjolijn van Ginkel (1946)
Type kunstwerk Schilderij

Drie grafieken, ingelijst, passe-partout, zwarte houten lijst, oplage 3000, genummerd en gesigneerd met potlood.

afmeting 22 x 22, met lijst 43 x 43 cm

PRIJS IS VOOR DRIE WERKEN TOTAALPRIJS!