5. Marjolijn van Ginkel

Marjolijn van Ginkel (1946)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marjolijn van GINKEL (1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Marjolijn van Ginkel - C5002-6, abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 45!

Marjolijn van Ginkel - C5002-6, abstracte voorstelling

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd18-02-2021 om 19:43

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marjolijn van Ginkel - C5002-7, Voorstelling met figuren kopen? Bied vanaf 45!

Marjolijn van Ginkel - C5002-7, Voorstelling met figuren

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd18-02-2021 om 19:50

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst