Mark Verdoes - Giclee, Perk en paal - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Mark Verdoes - Giclee, Perk en paal - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Mark Verdoes - Giclee, Perk en paal - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Mark Verdoes - Giclee, Perk en paal - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Mark Verdoes - Giclee, Perk en paal - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Mark Verdoes (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen52.5 cm x 77 cm (h x b)
Lijst78 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/10

Oorspronkelijke galerieprijs: €575,-

Mark Verdoes (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
103 cm
78 cm
77 cm
52.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 10:44
Eindtijd:15-03-2020 om 20:10
Biedingen (4)
Hulsman
12 mrt. / 09:18
€ 10
Smulders-Smulders
11 mrt. / 15:24
€ 5
robelco
05 mrt. / 20:49
€ 3
nelleke1958
05 mrt. / 11:22
€ 1