Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD - Verkocht

Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!Mark Verdoes - Makreel - Ingelijst - IN PRIJS VERLAAGD kopen? Bied vanaf 49!
  • Mark Verdoes (1960)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Giclée
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 81 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 30
Bijzondere en fraaie glicee door de Nederlandse kunstenaar Mark Verdoes.
Zijn creativiteit als kunstenaar en fotografisch oog gaan hier prachtig samen.

In een kleine oplage!
Kan zo aan de muur.

Conditie: uitstekend
Op foto's wat blauwe weerschijn vanuit omgeving op het mooie witte passe-partout

Inlijsting: professioneel ingelijst achter glas in dik wit smetteloos passe-partout.
In nette wit houten lijst met slechts geringe gebruikssporen

Herkomst en lijsting: Galerie Noordeinde, Den Haag

Mark VERDOES (Den Haag 1960)
Opleiding: School voor Fotografie en Fotonica in Den Haag en Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten.
Woont en werkt in Wageningen en heeft ook een studio in India.
Exposities en prijzen: Het werk van Mark Verdoes is tentoongesteld in onder meer Zwitserland, Nederland en de Verenigde Arabische Emiraten.

Ophalen/verzending
Bij voorkeur wordt het werk opgehaald vanwege de grootte en de kwetsbaarheid
Verzending kan ook, maar gebeurt alleen in het passe-partout en zonder lijst met glas.
Verzending alleen naar Nederland, Duitsland en België

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenheim, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 14,95