Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 77 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/10 |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 26-3-2024 om 8:36 |
Eindtijd | 7-4-2024 om 20:58 |