FA. (7)

Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche.

Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!
Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Marlene Dumas (1953)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1999
TechniekVaria
OnderwerpErotiek
Afmetingen98 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en door de kunstenares HANDGESIGNEERDE affiche .
Als nieuw, niet ingelijst en nooit ingelijst geweest. Zeer mooi en door de signatiuur eigelijk een uniek werk.

De affiche verkeert in een prima conditie.

Marlene Dumas (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
55 cm
98 cm
Sluit over 7d 0u 23m 44s
Openingsbod€ 180
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:13-05-2022 om 15:31
Eindtijd:27-05-2022 om 19:20