Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) - Verkocht

Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!
  • Marli Turion (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2004
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 39 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 4/10

Marli Turion (1952):
Zeefdruk in zeer goede staat met een beperkte oplage van 10, Marli Turion (1952) combineert in haar werk meerdere technieken. Marli Turion ontving voor haar werk verscheidene prijzen. Haar werk maakt deel uit van een groot aantal kunstcollecties.

AFMETINGEN TURION
Afbeeldingsgrootte: 39×57 cm
Totale afmetingen: 49×64 cm

Zie omschrijving
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westerlee, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Marli Turion (1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  TripleR
Lid sinds 2018
148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
57 cm
39 cm