Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) - Verkocht

Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion - (1952) - Hoofd Ruimte -2004 (4/10)) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
  • Marli Turion (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/10

Marli Turion (1952):
Zeefdruk in zeer goede staat met een beperkte oplage van 10, Marli Turion (1952) combineert in haar werk meerdere technieken. Marli Turion ontving voor haar werk verscheidene prijzen. Haar werk maakt deel uit van een groot aantal kunstcollecties.

AFMETINGEN TURION
Afbeeldingsgrootte: 39×57 cm
Totale afmetingen: 49×64 cm

Zie omschrijving

Marli Turion (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
57 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2020 om 18:03
Eindtijd:26-06-2020 om 22:10
Biedingen (7)
GerdinaF
26 jun. / 22:04
€ 20
Ernst
26 jun. / 20:23
€ 15
GerdinaF
24 jun. / 22:24
€ 10
WesleyBrandt
24 jun. / 22:24
€ 6
WesleyBrandt
24 jun. / 22:23
€ 5
GerdinaF
24 jun. / 22:23
€ 3
WesleyBrandt
24 jun. / 00:29
€ 1