| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weinig geziene ets door Martin van Waning.
Voorstelling van een marktdag te Hattem.
Bedrijvigheid, mensen, vee, fietsen en karren.
Losbladig, beeldmaat 10x13, bladmaat 28x39
Gesigneerd in potlood r.o. 'Martin van Waning', tevens l.o. in de plaat
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
| Transport | |
| Garantie | |