| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Klassiek stadsgezicht door Martin van Waning in ets.
Stadsgezicht van Brielle, met afgeplatte toren.
Gelijst, zichtmaat 15x10, lijstmaat 31x23
Gesigneerd m.o. in potlood en tevens r.o. in de plaat.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |