Martin van Waning - ZANDVERSTUIVING // ETS VAN MARTIN VAN WANING - Verkocht

ZANDVERSTUIVING // ETS VAN MARTIN VAN WANING kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

ZANDVERSTUIVING // ETS VAN MARTIN VAN WANING kopen? Bied vanaf 75!ZANDVERSTUIVING // ETS VAN MARTIN VAN WANING kopen? Bied vanaf 75!ZANDVERSTUIVING // ETS VAN MARTIN VAN WANING kopen? Bied vanaf 75!ZANDVERSTUIVING // ETS VAN MARTIN VAN WANING kopen? Bied vanaf 75!ZANDVERSTUIVING // ETS VAN MARTIN VAN WANING kopen? Bied vanaf 75!
  • Martin van Waning (1889-1972)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel : Zandverstuiving

Afmetingen beeld : 26.5 x 37.5 cm

Gesigneerd : voluit gesigneerd met potlood

Materiaal : ets op stevig papier in passepartout met achtervel

Conditie : uitstekend

Garantie : de ets wordt volledig gegarandeerd

Verzending : de prent kan verzonden worden. Kosten 8.50 euro