Martine Bakker - De autoband II - Verkocht

Martine Bakker - De autoband II kopen? Bied vanaf 15!
Martine Bakker - De autoband II kopen? Bied vanaf 15!Martine Bakker - De autoband II kopen? Bied vanaf 15!
  • Martine Bakker (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele aquarel van Matine Bakker.

Ophalen met passe partout 47 x 32 cm

Martine Bakker (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
14 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:16
Eindtijd:24-01-2023 om 07:55
claashille
23 jan. / 22:51
€ 15