5. Martine Bakker

Martine Bakker (1946)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Martine BAKKER (Leeuwarden 1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Martine Bakker - De autoband II kopen? Bied vanaf 75!

Martine Bakker - De autoband II

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:27

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen10 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martine Bakker - De autoband I kopen? Bied vanaf 75!

Martine Bakker - De autoband I

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:50

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen10 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst