Martine Jacobs - Ambition

Martine Jacobs - Ambition kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs - Ambition kopen? Bied vanaf 90!Martine Jacobs - Ambition kopen? Bied vanaf 90!Martine Jacobs - Ambition kopen? Bied vanaf 90!
  • Martine Jacobs (1956)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2005
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ambition
Aquarel op papier, 2005
Inclusief certificaat van echtheid

In Ambition herinterpreteert Martine Jacobs het Chinese karakter voor ‘ambitie’ via een hybride werkproces dat begint met digitale fragmentatie en uitmondt in een expressieve aquarelcompositie. Het oorspronkelijke karakter werd digitaal ontleed met Adobe en Paint Shop Pro, waarna de verkregen vormen zijn vertaald naar een autonome, niet-representatieve beeldtaal op papier.

Wervelende vormen in rood, oranje, blauw en geel bewegen zich over het oppervlak, omlijnd door diepblauwe accenten. De compositie ademt beweging, spanning en gerichtheid. Ambitie wordt hier niet uitgebeeld, maar belichaamd: elke lijn suggereert vooruitgang, elke vorm lijkt zijn eigen begrenzing te willen overstijgen.

Dit werk behoort tot een vroege abstracte periode waarin taal transformeert tot beeld en beeld tot emotie. Ambition is geen begrip, maar een innerlijke kracht — tastbaar, energiek en doelgericht.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00

Martine Jacobs (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  HamarArtStudio
52 verkochte items
Alle items (7)
33 cm
48 cm