Martine Jacobs - Origami Kat

Martine Jacobs - Origami Kat kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs - Origami Kat kopen? Bied vanaf 90!Martine Jacobs - Origami Kat kopen? Bied vanaf 90!
  • Martine Jacobs (1956)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2009
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 46 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een zeldzame aquarel van Martine Jacobs uit 2009, waarin een geometrisch gevouwen zwarte kat — als origami‑figuur — zich stil houdt tussen rode papavers op een felgroene achtergrond. De scherpe lijnen van het dier contrasteren met de zachte, organische vormen van de bloemen, wat het werk een meditatieve spanning geeft tussen controle en kwetsbaarheid.

Deze compositie is exemplarisch voor Jacobs’ vroege stijl: symbolisch, intuïtief en gelaagd. Haar oeuvre — geworteld in feministische en spirituele beeldtaal — wordt momenteel herontdekt als digitaal archief en staat op het punt internationaal gepubliceerd te worden door een toonaangevend instituut. inclusief certificaat.

Een koopje voor verzamelaars die de waarde van uniciteit en historische diepgang herkennen.
Er zijn nog maar weinig originele werken uit deze periode beschikbaar. Dit stuk markeert een overgangsmoment in Jacobs’ carrière — van analoog naar digitaal, van lokaal naar internationaal.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Martine Jacobs (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  HamarArtStudio
52 verkochte items
Alle items (7)
62 cm
46 cm