Martine Jacobs - Perception

Martine Jacobs - Perception kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs - Perception kopen? Bied vanaf 90!Martine Jacobs - Perception kopen? Bied vanaf 90!Martine Jacobs - Perception kopen? Bied vanaf 90!
  • Martine Jacobs (1956)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2005
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Perception

Origineel aquarel  op papier

In Perception onderzoekt Martine Jacobs hoe taal verandert in beeld. Dit werk maakt deel uit haar vroege hybride reeks uit 2000, waarin digitale experimenten de basis vormen voor handgemaakte kunst.
Het proces begon digitaal: Chinese karakters werden in Adobe en Paint Shop Pro ontleed tot lijnen, fragmenten en abstracte vormen. Deze digitale elementen zijn vervolgens met pastel vertaald naar papier. Wat ooit leesbaar was, is nu puur vorm, kleur en ritme.
De compositie roept associaties op met schrift en symboliek, zonder vaststaande betekenis. Zo ontstaat ruimte voor eigen interpretatie en beleving. Perception markeert een belangrijk moment in het oeuvre van de kunstenaar, waarin digitale en fysieke technieken samenkomen en taal een visuele ervaring wordt. inclusief certificaat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00

Martine Jacobs (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  HamarArtStudio
52 verkochte items
Alle items (7)
33 cm
48 cm