Mary Plantenga - “Kletskoppen”

Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!
Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!
  • Mary Plantenga (1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12.5 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 30.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 31/50
Mary Oskam-Plantenga, geboren in 1954 in Rotterdam, studeerde in 1982 af aan de beeldende kunst academie te Arnhem.  Ze raakte in de loop van haar leven ook geboeid in grafische technieken.  Naast het maken van etsen, aquarelleert en tekent ze diverse onderwerpen zoals boten, huizen, dieren, geboortekaartjes en vooral portretten.  Ze geeft les bij de Volksuniversiteit en geeft in haar atelier ets- en tekencursussen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velp, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Mary Plantenga (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Slak
Lid sinds 2024
7 verkochte items
Alle items (4)
40.5 cm
30.5 cm
19 cm
12.5 cm