Wim Schuhmacher - 2 catalogi, uit 1964 en 1974 &krantenartikel &ingelijste foto tentoonstelling
Leon Delderenne - Schilderij van Leon Deelderenne
Henny van der Vegt - 2x hardcover: Flowering Beauties IV en V (=gesigneerd, incl. film op CD)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Perfecte staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.