Mattie Schilders - Ochtendwandeling - Verkocht

Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!
Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!Mattie Schilders - Ochtendwandeling kopen? Bied vanaf 55!
  • Mattie Schilders (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Conditie: uitstekend. Nieuwstaat.

Editie: 99 / 200.
Afmetingen: 75 x 105 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Mattie Schilders (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
105 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2022 om 00:14
Eindtijd:14-09-2022 om 22:42
MaartenIJzerman
14 sep. / 22:41
€ 55