Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972

Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 50!
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 50!Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 50!Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 50!Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 50!
  • Max Bill (1908-1994)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1972
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Max Bill.

Afmeting werk 65x65 cm in nieuwstaat.
Het werk is niet gesigneerd.

Max Bill (1908-1994)

ZwitsersZwitsersAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
65 cm
65 cm
Sluit over 4d 4u 32m 43s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 07:08
Eindtijd:30-09-2022 om 22:55