Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst - Verkocht

Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!
Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!
  • Max Liebermann (1847-1935)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1886
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst44 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt

Bladmaat 29.5x38 cm.
Achter passepartout geplaatst ( 2 minimale plakkertjes).
In een goudvergulde antieke gipsen lijst met lichte slijtschade, achter glas.

in goede gebruikte staat, de ets is schoon en helder.

Max Liebermann (1847-1935)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (141)
52 cm
44 cm
29.5 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-09-2022 om 18:52
Eindtijd:03-10-2022 om 20:16
kcdenboogert
30 sep. / 12:23
€ 180