Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Original-Radierung, signiert,
Wohl das schönste Selbstbildnis Slevogts,
Expl. 6/30, 90 x 90 mm auf festem Bütten 330 x 250 mm
mit Sammlerstempel von Hugo Stinnes
Original - keine Reproduktion!
Privatverkauf, keine Gewährleistung, keine Rückgabe, kein Umtausch
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 6-3-2008 om 11:38 |
Eindtijd | 16-3-2008 om 11:38 |