Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1990 - Verkocht

Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1990 kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1990 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1990 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1990 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1990 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1990 kopen? Bied vanaf 50!
  • Max Verboeket (1922-2015)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1990
Afmetingen19 cm x 8 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Prachtige vaas uit 1990 van Max Verboeket van kristal. Gesigneerd in de voet van de vaas. De vaas is 19 cm hoog en 8 cm breed en er zijn blauwe en bruine decoratieve kleuren verwerkt in het glas.

Max Verboeket (1922-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (2)
Geplaatst door  maurice1968
FA. (1)

Lid sinds 2018
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
8 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2022 om 17:36
Eindtijd:06-09-2022 om 13:36
InekevdL
06 sep. / 12:53
€ 55