Mooi schilderij van Maya Wildevuur met een bloemstilleven in een vaas. Een kleurrijk en sfeervol werk. Zie de foto’s voor een goede indruk en eventuele gebruikssporen of beschadigingen.
Redelijk
De randen van het werk vertonen kleine beschadigingen ontstaan tijdens transport, zoals duidelijk zichtbaar op de foto’s.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00
Europese Unie
€ 34,00
Extra