Alejandro_Karistinos
  3. Ervaren verkoper
  5. Alejandro_Karistinos

Alejandro_Karistinos

Lid sinds 2026 / Groningen, Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geisha
Techniek Acryl
Afmetingen 122 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Vrouw
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Maya Wildevuur - Bloemenveld kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Bloemenveld
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Bloemen
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400