Maya Wildevuur - Bloemen

Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!
  • Maya Wildevuur (1944-2023)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2004
Techniek Acryl
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi schilderij van Maya Wildevuur met een bloemstilleven in een vaas. Een kleurrijk en sfeervol werk. Zie de foto’s voor een goede indruk en eventuele gebruikssporen of beschadigingen.
ConditieRedelijk
De randen van het werk vertonen wat beschadigingen ontstaan tijdens transport, zoals duidelijk zichtbaar op de foto’s.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00