Maya Wildevuur - Vrouw

Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!
  • Maya Wildevuur (1944-2023)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2004
Techniek Acryl
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 140 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vrouw. Schilderij van Maya Wildevuur met een vrouwelijke figuur, uitgevoerd in een expressieve stijl en met een sterke, sfeervolle uitstraling.
Goede staat naast de lichte randschade zoals duidelijk op de foto's
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00