Meertje Kaal: Olieverf en collage op karton, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Meertje Kaal: Olieverf en collage op karton, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Meertje Kaal: Olieverf en collage op karton, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf en collage op karton, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf en collage op karton, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Meertje Kaal (1930-2016)

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1989
Afmetingen lijst: 41 cm x 71,5 cm (Beeld: 27 cm x 56 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf en collage op karton
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In goede staat.

Administratieve code: QQMK

Meertje Kaal (1930-2016)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251 )

30536 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:10-07-2017 om 16:08
Eindtijd:23-07-2017 om 16:08
Biedingen (4)
24915
19 jul. / 16:13
€ 7
Klassiekers
19 jul. / 16:12
€ 5
24915
14 jul. / 20:31
€ 3
11556
10 jul. / 16:17
€ 1