Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee

Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!

Verkoopprijs: € 500,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!Meeuwis van Buuren - Stormachtige zee kopen? Bied vanaf 435!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Meeuwis van Buuren (1902-1992)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 100 cm (h x b)
Lijst74 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Typisch werk, een zeegezicht, van Meeuwis van Buuren.
Gesigneerd rechtsonder.
Meeuwis van Buuren werd geboren te Rotterdam op 22 december 1902 en overleed aldaar op 1 januari 1992. Opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunst te Rotterdam.
Leerling van J.G.Heijberg, H.Mees en Adriaan de la Rivière. Maakte een studiereis naar Noorwegen.

Bezorging alleen per koerier binnen Nederland voor 50,00 euro, Vlaanderen 100,00 euro en Wallonië 170,00 euro. Buiten deze gebieden wordt er niet bezorgd.

Meeuwis van Buuren (1902-1992)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
114 cm
74 cm
100 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 500,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2020 om 19:59
Eindtijd:28-01-2020 om 19:41

Biedingen (1):

Pimmocking
27 jan. / 11:17
€ 435