Mel Ramos - Offset litho: Campari

Mel Ramos - Offset litho: Campari kopen? Bied vanaf 35!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Mel Ramos - Offset litho: Campari kopen? Bied vanaf 35!Mel Ramos - Offset litho: Campari kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Mel Ramos (1935-2018)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen54 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Offset litho van Mel Ramos: Campari. Afmetingen blad: h54 x b38.5 cm. Afmetingen voorstelling: h48 x b32 cm.

De voorstelling is in goede staat.

Mel Ramos (1935-2018)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
48.5 cm
54 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2020 om 15:55
Eindtijd:27-01-2020 om 20:16

Biedingen (1):

Philipk
24 jan. / 10:41
€ 35