Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan

Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan kopen? Bied vanaf 85!
Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan kopen? Bied vanaf 85!Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan kopen? Bied vanaf 85!Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan kopen? Bied vanaf 85!Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan kopen? Bied vanaf 85!Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan kopen? Bied vanaf 85!Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Mense Jacob ten Hoeve (1950)
Jaartal1985
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit acrylaat op paneel is rechtsboven gesigneerd. Het werk is niet ingelijst maar kan wel direct zo opgehangen worden.

Mense Jacob ten Hoeve (1950)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
75 cm
100 cm
Starttijd:28-06-2022 om 15:09
Eindtijd:12-07-2022 om 22:22
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier