5. Mense Jacob ten Hoeve

Mense Jacob ten Hoeve (1950)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Mense Jacob ten HOEVE (Drachten 1950)

Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan 4 kopen? Bied vanaf 145!

Mense Jacob ten Hoeve - Samurai and Courtesan 4

Geplaatst doorMartha

Eindtijd09-03-2021 om 22:46

Jaartal1985
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst